Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

 Hafta içi  saat 15:00'den önce vermiş olduğunuz siparişler stoklarda mevcut ürünleri içerdiği takdirde aynı gün akşam yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.

Sipariş verirken sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

dbcarnaval.com üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü destek ve hata bildirimi için satis@dbcarnaval.com adresinden yazabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş iptal isteğinizi; ürününüz kargoya verilmeden önce satis@dbcarnaval.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında siparişiniz iptal edilecektir.

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Siparişinizin size ulaşmasını takiben, ürünü ve paketini, eksiksiz ve kullanılmamış olarak 7 (yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İade etme süresi kaç gündür?

 Mesafeli satış sözleşmelerine dair yönetmelikte yer alan "Sebep göstermeden cayma hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 7 gün içersinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içersinde iade edebilirsiniz.

 Siparişimi iade veya iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor?

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz tutarın iadesi Bankaya göre değişkenlik gösterip ortalama 10 işgünü içersinde hesabınıza geçmektedir. Havale/eft ile yapmış olduğunuz tutarlar ise 5 işgünü içersinde hesabınıza geçmektedir.

Satin aldığım ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Satin aldığınızı ürünü iade etmek isterseniz; siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içersinde iade etmek istediğiniz ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.

İade edeceginiz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığından emin olarak tüm aksesuarları ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz gerekir.

Ürün iadelerinden kargo ücreti alıcıya aittir.

İade Adresi:

Merkez Mah. Havacılar Cd. 103 Sk. No:8/1 Çekmeköy İstanbul

E-Posta: satis@dbcarnaval.com

 

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Sizin için özel olarak tasarlanmış bütün aksesuar ve takıların bununla beraber steril sebeplerden dolayı bütün küpelerin iadesi mümkün değildir.